Pakiety MAMA

Pakiet Przyszła Mama

Ciąża to wyjątkowy, przepiękny czas podczas którego przygotowujesz się do jednej z najważniejszych ról w Twoim życiu. Nie zawsze jest to jednak łatwe, szczególnie dla Twojego ciała, które zaczyna mieć nowe potrzeby i  wymaga szczególnej pielęgnacji.

Przygotowaliśmy szereg wszechstronnych zabiegów relaksujących, upiększających i silnie nawilżających, które pozwolą Ci się zarówno odprężyć i rozluźnić, jak i zadbać o siebie.

Plan zabiegowy w ramach pakietu PRZYSZŁA MAMA opracowany jest z myślą o potrzebie pielęgnacji jak i relaksu oraz poczucia lekkości w tym pięknym czasie. Nie jest to więc doraźne działanie gwarantujące krótkotrwałe efekty, ale kompleksowe podejście, które pozwoli Ci holistycznie podejść do swojego ciała zarówno w okresie ciąży, jak i długo po niej.

Pakiet zabiegowy MŁODA MAMA  został stworzony w oparciu o wieloletnie doświadczenie i autorskie metody leczenia ekspertów kliniki MAKE MY DREAM dental & beauty. Wierzymy, że bycie młodą mamą to wyjątkowo piękne doświadczenie. Często wiąże się to jednak również ze szczególnym zmęczeniem.

Przygotowaliśmy szereg wszechstronnych zabiegów relaksujących oraz silnie regenerujących, które pomogą odzyskać Ci siły w tym szczególnym okresie, pamiętając o tym, że nie masz czasu przebywać na wielogodzinnych sesjach beauty. 

Pakiet Młoda Mama

Najczęstsze pytania

W przypadku klientów będących konsumentami, tj. dokonujących zakupu vouchera w celach niezwiązanych z prowadzoną działalnością gospodarczą lub zawodową dokonujących zakupu vouchera osobiście, przez telefon lub za pośrednictwem strony internetowej: http://makemydream.pl/sklep w ciągu 14 dni od otrzymania przez klienta vouchera, jeżeli nie został jeszcze wykorzystany, klient może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, zawiadamiając o tym klinikę pisemnie na adres firmy, na adres e-mail: kontakt@makemydream.pl lub poprzez wiadomość na instagramie kliniki MAKE MY DREAM dental & beauty i pod warunkiem okazania dowodu zakupu wystawionego za dokonanie danej płatności.