Pakiet wesele

Pakiet Panna Młoda

Pakiet zabiegowy Panna Młoda został stworzony w oparciu o wieloletnie doświadczenie i autorskie metody leczenia ekspertów kliniki MAKE MY DREAM dental & beauty. Wierzymy, że jako panna młoda powinnaś zarówno wyglądać, jak i czuć się wyjątkowo podczas jednego z najważniejszych dni w Twoim życiu. 

Przygotowaliśmy szereg wszechstronnych zabiegów upiększających i relaksujących, które Ci w tym pomogą. 

Wiele zabiegów z pakietu można ze sobą łączyć, dzięki czemu pielęgnację możesz zacząć już nawet 3 miesiące przed ślubem! Nie jest to więc doraźne działanie gwarantujące krótkotrwałe efekty, ale kompleksowe podejście, które pozwoli Ci cieszyć się między innymi nieskazitelnie czystą, piękną i promienną skórą, idealnym uśmiechem oraz pięknymi ustami nie tylko w dniu ślubu, ale również długo po nim.

Chcesz zadbać o siebie kompleksowo? Chcesz cieszyć się nieskazitelnie czystą, promienną i rozświetloną skórą oraz idealnym uśmiechem zarówno w dniu ślubu, jak i długo po nim? Wybierz pakiet dla Panny Młodej.

Zapewne jeśli to czytasz jesteś narzeczoną, która chce namówić swojego przyszłego męża na ogarnięcie się przed ślubem, żeby Twoja przyszła teściowa była z niego dumna, Twoja mama pomyślała, że dobrze wybrałaś a Ciotki patrzyły na niego z zachwytem to…

Dobrze trafiłaś!

Zazwyczaj Panowie bardzo boją się takich miejsc jak nasze ale zaufaj… nasze doświadczenie pokazuje, że po pierwszej wizycie przestają się bać a nawet są chętni do współpracy. Postaramy się aby Twój przyszły mąż nie miał traumy jak za czasów zaciągnięcia przez mamę do osiedlowego salonu na parówkę i wyciskanie (na szczęście czasy się zmieniły!).

…jeśli jednak jesteś mężczyzną, którego siostra lub mama zmobilizowała do profesjonalnego zadbania lub sam stwierdziłeś (wow!), że chcesz  o siebie i właśnie to czytasz to powiemy Ci jedno: SERDECZNIE ZAPRASZAMY! Będzie fajnie i nie będziesz żałować 😉

Pakiet Pan Młody

Najczęstsze pytania

W przypadku klientów będących konsumentami, tj. dokonujących zakupu vouchera w celach niezwiązanych z prowadzoną działalnością gospodarczą lub zawodową dokonujących zakupu vouchera osobiście, przez telefon lub za pośrednictwem strony internetowej: http://makemydream.pl/sklep w ciągu 14 dni od otrzymania przez klienta vouchera, jeżeli nie został jeszcze wykorzystany, klient może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, zawiadamiając o tym klinikę pisemnie na adres firmy, na adres e-mail: kontakt@makemydream.pl lub poprzez wiadomość na instagramie kliniki MAKE MY DREAM dental & beauty i pod warunkiem okazania dowodu zakupu wystawionego za dokonanie danej płatności.