Jak wybrać odpowiedni zabieg?

W naszym gabinecie pacjenci nie mogą sami wybrać zabiegów. Zabiegi dobierają kosmetolodzy i lekarze. Taka praktyka pozwala dobrać terapię indywidualnie w oparciu o doświadczenie specjalisty. Efekt końcowy dzięki temu jest maksymalnie skuteczny.

Jak zapisać się na wizytę skoro nie wiem na jaki zabieg?

Są dwie możliwości zapisu na wizytę:

  1. Sama Konsultacja (100zł)
  2. Konsultacja + zabieg na tej samej wizycie (płatność TYLKO za zabieg)
    Zaraz po konsultacji, na której oceniamy skórę, planujemy trapię oraz przedstawiamy pielęgnację domową przystępujemy do wykonania zabiegu. Jeśli nie zdecydujesz się na zabieg – płatność za konsultację (100zł).

Czy można wysłać zdjęcia abyście ocenili stan skóry i dobrali dla mnie zabiegi?

Niestety nie prowadzimy konsultacji online. Jest to celowe zachowanie, dla dobra pacjenta. Nie widząc skóry na żywo, nie ma możliwości oceny jej zachowań a co za tym idzie doboru skutecznych zabiegów. Zapraszamy do gabinetu.

Ile zabiegów jest zazwyczaj zalecanych? Ile kosztują?

Zarówno koszt jak i ilość zabiegów oceniamy na konsultacji po ocenie skóry. Jest to indywidualna kwestia.

Jestem spoza Warszawy/Płońska. Czy jest możliwość przyjęcia mnie w sobotę lub niedzielę?

NIE. Niestety nie robimy wyjątków. Godziny pracy określone są w zakładce KONTAKT na naszej stronie internetowej i jesteśmy do dyspozycji wyłącznie w tym czasie.

Jestem spoza Warszawy/Płońska. Czy jest możliwość przeprowadzenia konsultacji i zabiegu jednego dnia?

TAK

Chodzę od lekarza do kosmetyczki od kilku lat i nic nie pomaga. Czy jesteście w stanie mi pomóc?

Radzimy sobie z każdym stanem skóry, również patologicznym. Przebieg oraz skuteczność naszej terapii możemy określić po obejrzeniu skóry. Zapraszamy na konsultację.

Jedyny warunek podjęcia się przez nas terapii jest NIE prowadzenie w tym samym czasie terapii dermatologicznej/farmakologicznej/zabiegów kosmetycznych w innnych gabinetach.

Jaki zabieg zrobiliście u osoby na zdjęciu?

Niestety nazwy zabiegów, parametry oraz technika zabiegów jest naszą tajemnicą zawodową. Nie zdradzamy jak wyglądają zabiegi i jakich produktów używamy. To nasza ciężko zdobyta wiedza pozwala nam na dobranie odpowiednich metod i nie czujemy potrzeby dzielenia się nią. Oczywiście przed zabiegiem na konsultacji dowiesz się dokładnie jakich metod oraz preparatów będziemy używać. Każda skóra jest inna i dobieramy do niej inne metody (INDYWIDUALNIE!), chociaż wydawać by się mogło że Twoje problemy i problemy osoby ze zdjęcia są te same. Zależy nam na największej skuteczności i robimy to dla jak najwyższej skuteczności twojej terapii. Zarówno online jak i telefonicznie nie dowiesz się jakie zabiegi były wykonywane u osób na zdjęciach.