O nas

 

Klinika MAKE MY DREAM to jedno z najnowocześniejszych miejsc na mapie Warszawy, gdzie kosmetologia, medycyna estetyczna i stomatologia działają na rzecz zdrowia i dobrego samopoczucia pacjentów. Indywidualne podejście, dedykowane plany terapii zabiegowych i pielęgnacji domowych pozwalają nam osiągać spektakularne efekty w leczeniu, widzieć zadowolenie pacjentów, a co najważniejsze tworzyć z nimi wyjątkowe relacje. Klinika prowadzona jest przez małżeństwo w życiu i partnerów w biznesie. U nas młodość i doświadczenie idą w parze. Dowodem na to są tysiące przeprowadzonych przez nas spektakularnych metamorfoz pacjentów, których poważne problemy skórne i stomatologiczne są już przeszłością. Wnętrza naszej kliniki zostały zaprojektowane tak, aby nasi pacjenci mogli czuć się wyjątkowo oraz komfortowo podczas każdej wizyty. Panuje tu rodzinna atmosfera, a nasi stali pacjenci często stają się naszymi przyjaciółmi.

Wystarczy jedna wizyta, by dać się zauroczyć. Klinika MAKE MY DREAM to jedno z najmodniejszych miejsc na mapie Warszawy, w którym poczujesz się wyjątkowo.

 

Cechuje nas:

Profesjonalizm – cały nasz zespół to profesjonaliści z dyplomami uczelni wyższych, którzy mają kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie, w której na co dzień pracują i poszerzają swoją wiedzę

Pasja – kochamy to co robimy i sprawia nam to niewiarygodną przyjemność. Lubimy pogłębiać swoją wiedzę, aby stawać się dla Ciebie coraz lepszymi. Lubimy z Tobą rozmawiać, pomagać Ci i sprawiać, że czujesz się lepsza i piękniejsza.

Wiedza – znamy się na tym, co robimy. Nasza wiedza pomaga nam wyselekcjonować najlepszej jakości preparaty i terapie zabiegowe, które dobieramy indywidualnie do skóry pacjentki i pacjenta.

Skuteczność – nasze wieloletnie doświadczenie i tysiące wykonanych z powodzeniem terapii są dowodem na to, że nasze działania przynoszą pożądane rezultaty. Wspieramy pacjentów w zakresie stomatologii, kosmetologii, dermatologii oraz medycyny estetycznej. W razie potrzeby kierujemy pacjentów do naszych zaprzyjaźnionych specjalistów, który ufamy i z którymi współpracujemy. 

Zaufanie – pacjenci w naszych rękach czują się swobodnie i bezpiecznie. Powierzają nam swoje ciało, a często nawet sprawy osobiste. U nas zaufanie i dyskrecja mają szczególne znaczenie.

Perfekcyjność – dokładność przy każdym zabiegu to nasz znak rozpoznawczy. U nas możesz być pewna, że niczego nie pominiemy.

Uczciwość – nie obiecujemy rzeczy niemożliwych do spełnienia. Nasze plany zabiegowe zawsze są realistyczne do osiągnięcia.

Atmosfera – nasze wnętrza i atmosfera, którą stwarzamy pozwoli każdemu poczuć się wyjątkowo.