Bezpieczne metody powiększania ust – kwas hialuronowy

Wąskie albo niesymetryczne usta, choć są całkowicie normalne, bywają kompleksem – podobnie jak wargi, które straciły objętość w wyniku procesów starzenia. Obecnie bardzo łatwo można skorygować te mankamenty urody i szybko pozbyć się nielubianych niedoskonałości. Metod jest wiele, ale czy każda z nich jest bezpieczna i gwarantuje uzyskanie estetycznego efektu? Niekoniecznie. Wyjaśniamy, dlaczego warto postawić na kwas hialuronowy.

Jaka jest najlepsza metoda powiększania ust?

Pełne usta dodają seksapilu, a skorygowanie tego, co jest kompleksem, podnosi samoocenę. Czemu więc nie skorzystać z możliwości medycyny estetycznej i nie powiększyć lub nie wyrównać warg? Gdy podejmiesz decyzję o chęci poddania się takiemu zabiegowi, pojawia się pytanie: która metoda jest najlepsza? 

Każda osoba ma przecież innych kształt ust, inny owal twarzy, a co więcej – nie wszystkim zależy na takim samym efekcie. Na jaką metodę się zdecydować, aby mieć pewność zadowolenia z efektów zabiegu? W naszej klinice stawiamy na bezpieczną metodę powiększania ust kwasem hialuronowym, która pozwala uzyskać naturalny, nieprzerysowany efekt.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym – efekty dopasowane do Twojej twarzy

Metod powiększania ust jest na rynku obecnie bardzo dużo – branża kosmetologiczna nie znosi nudy, dlatego wciąż pojawiają się w tej dziedzinie jakieś nowinki. W naszej klinice stawiamy jednak na to, co sprawdzone i bezpieczne, dlatego powiększamy usta kwasem hialuronowym. Ta metoda pozwala zarówno na zwiększenie objętości ust, jak i na wyrównanie ich ewentualnej asymetrii. Ilość kwasu hialuronowego zawsze indywidualnie dobiera lekarz medycyny estetycznej – w taki sposób, aby uzyskać delikatny, ale widoczny efekt idealnie dopasowany do Twojej twarzy.

Dlaczego warto wybrać powiększanie kwasem hialuronowym?

W MAKE MY DREAM stawiamy na naturalność. Duże, przerysowane czy wręcz karykaturalne usta, przypominające “kaczy dzióbek” nie wpisują się ani w obecne trendy, ani w naszą estetykę. Naszą misją jest podkreślenie Twojego naturalnego piękna, a nie diametralna zmiana Twojej twarzy. Wielkie usta najczęściej wcale nie dodają uroku, za to niekorzystnie zmieniają proporcje buzi. Niestety wiemy to z doświadczenia – bardzo wielu klientkom pomogliśmy wrócić do naturalnego, delikatnego kształtu ust, po tym, jak wykonały zabiegi w innych salonach. 

Nie jesteśmy zwolennikami żadnych metod powiększanie ust “na zawsze” – być może za jakiś czas przestaną Ci się podobać, a odwrócenie efektu tak inwazyjnych zabiegów bywa bardzo trudne, a czasem wręcz niemożliwe.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym – przebieg zabiegu i efekty

W MAKE MY DREAM powiększanie ust kwasem hialuronowym jest bezbolesne. Przed zabiegiem klientki otrzymują znieczulenie stomatologiczne (w dziąsło), które sprawia, że nie odczuwają bólu. Zabieg zawsze przeprowadzany jest przez lekarza medycyny estetycznej. Kwas podaje się mikrokaniulą, czyli cieniutką i precyzyjną igłą – dzięki temu siniaki i opuchlizna są minimalne albo nie występują wcale. Pierwsze efekty widać po 3 dniach, gdy zejdzie opuchlizna, natomiast finalny wygląd ust uzyskuje się po 14 dniach, gdy kwas w 100% się ułoży. Efekty powiększania ust kwasem hialuronowym utrzymują się 9-12 miesięcy. 

Lekarze z MAKE MY DREAM wykonują powiększanie ust w taki sposób, aby efekty były widoczne, ale naturalne. Nie robimy przerysowanych, nadmiernie dużych ust, które zniekształcają twarz. 

Myślisz o powiększeniu ust? Choć na rynku jest obecnie bardzo wiele różnych metod, wiele z nich zamiast podkreślać naturalne kobiece piękno… szpeci. Metodą, która jest bezpieczna, stosunkowo trwała i pozwala uzyskać idealnie dopasowany do twarzy efekt, jest powiększanie kwasem hialuronowym. Wykonane przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej sprawi, że usta będą widocznie powiększone, a przy tym estetyczne i nieprzerysowane.