O nas

MAKE MY DREAM dental & beauty to jedna z najnowocześniejszych klinik medycyny estetycznej, kosmetologii i stomatologii w Warszawie.  Indywidualne podejście, dedykowane plany terapii zabiegowych i pielęgnacji domowych pozwalają nam osiągać spektakularne efekty w leczeniu, tworzyć wyjątkowe relacje oraz co najważniejsze – widzieć zadowolenie klientów. Przeprowadziliśmy już tysiące spektakularnych metamorfoz pacjentów, których poważne problemy skórne i stomatologiczne są już przeszłością.

Wnętrza naszej kliniki zostały zaprojektowane tak, aby nasi pacjenci mogli czuć się wyjątkowo oraz komfortowo podczas każdej wizyty. Panuje tu rodzinna atmosfera, a nasi stali pacjenci stają się naszymi przyjaciółmi.

Wystarczy jedna wizyta, by dać się zauroczyć. MAKE MY DREAM dental & beauty to jedno z najmodniejszych miejsc na mapie Warszawy, w którym poczujesz się wyjątkowo.

Cechuje nas:

Profesjonalizm – cały nasz zespół to profesjonaliści z dyplomami uczelni wyższych na kierunkach, w których na co dzień pracują i rozwijają się.

Pasja – kochamy to co robimy i sprawia nam to niewiarygodną przyjemność. Lubimy pogłębiać swoją wiedzę, aby stawać się dla Ciebie coraz lepszymi. Lubimy z Tobą rozmawiać, pomagać Ci i sprawiać, że czujesz się lepsza i piękniejsza.

Wiedza – NAPRAWDĘ znamy się na tym, co robimy. Nasza wiedza pomaga nam wyselekcjonować najlepszej jakości preparaty i terapie zabiegowe, które dobieramy indywidualnie do Twojej skóry.

Skuteczność – nasze wieloletnie doświadczenie i tysiące wykonanych z powodzeniem terapii jest dowodem na to, że nasze działania przynoszą pożądane rezultaty. Jesteśmy przekonani, że Ci pomożemy lub w razie potrzeby skierujemy do odpowiednich specjalistów.

Zaufanie – pacjenci w naszych rękach czują się swobodnie, bezpiecznie i powierzają nam swoje ciało, a często nawet duszę. U nas ściany nie mają uszu.

Perfekcyjność – dokładność przy każdym zabiegu to nasz znak rozpoznawczy. U nas możesz być pewna, że niczego nie pominiemy.

Uczciwość – nie obiecujemy rzeczy niemożliwych do spełnienia.

Atmosfera nasze wnętrza i atmosfera, którą stwarzamy pozwoli Ci poczuć się wyjątkowo.

 

Your beauty is our passion.