Zespół

Ewa Olczak-Dziadolka

współwłaścicielka kliniki, kosmetolog, autorka linii kosmetyków do pielęgnacji

Kosmetolog i projektantka kosmetyków do pielęgnacji specjalizuje się w indywidualnych terapiach skóry twarzy oraz depilacji. Wyróżnia się ogromną wiedzą na temat kosmetologii, którą stale poszerza. Do niej trafia większość pacjentów na pierwszą konsultację, a jej spektakularne metamorfozy skóry przyciągają pacjentów z całej Europy. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii do działania, jest wsparciem dla całego zespołu. Od długiego czasu jest również członkinią Polskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Medycyny Estetycznej. Prywatnie jest mamą 3-letniego Franka i rocznej Poli.

Aleksander Dziadolka

współwłaściciel kliniki, lekarz-dentysta, lek. med. estetycznej

Stomatolog z zawodu, lekarz medycyny estetycznej z pasji. Wiedzę zdobywał również na licznych kursach, sympozjach oraz szkoleniach. Zwolennik optymalizacji bólu podczas zabiegu. Jego kanonem piękna jest naturalny wygląd. Pacjentki chwalą go za delikatność, indywidualnie dobrane plany zabiegowe oraz poczucie humoru. Lubi żartować, że “ten się śmieje, kto ma dobrego dentystę”. W wolnych chwilach gra z 3-letnim synem Frankiem w golfa. Lubi nurkowanie i wspinaczkę. 

Marta Tyszka

kosmetolog, liderka zespołu kliniki

Uważa, że regularna pielęgnacja pod okiem specjalisty jest gwarancją zdrowej skóry. Interesują ją tak zwane “trudne przypadki”, dzięki którym może wykorzystać pełne spektrum metod zabiegowych dostępnych w klinice, aby osiągnąć pożądane efekty leczenia. Odpowiedzialna jest za liczne plany zabiegowe poprawiające jakość skóry. Znana wśród pacjentów z dokładności i profesjonalizmu. Swoim optymizmem i pogodą ducha zaraża każdego pacjenta. Uwielbia pracę z ludźmi, a każdy pacjent jest dla niej wyjątkowy. 

 

 

Julia Mruk

kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Aktualnie kontynuuje studia magisterskie na kierunku kosmetologia bioestetyczna. Stale pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w kursach, szkoleniach oraz czytając czasopisma branżowa, jak także badania naukowe. Pragnie podnosić swoje kwalifikacje, aby wykorzystywać je w pracy z Pacjentem. Jego zadowolenie to dla niej największa satysfakcja. Zawsze dąży aby uzyskać efekt pięknej, zdrowej skóry!

Prywatnie miłośniczka zdrowego i aktywnego stylu życia.

Karolina Dyrduł

kosmetolog

. . .

Katarzyna Gaj

lekarz-dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale lekarsko-dentystycznym. Staż podyplomowy zrealizowała w Warszawie, gdzie pod okiem specjalistów rozwijała umiejętności w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej oraz endodoncji, które przerodziły się w prawdziwą pasję. Swoją pracę wykonuje starannie dbając przy tym o komfort i dobre samopoczucie pacjentów. W trakcie zabiegów dba o przyjazną atmosferę, która sprawia, że nawet najbardziej zestresowany pacjent wychodzi z gabinetu z uśmiechem. Zawsze stawia dobro pacjenta na pierwszym miejscu.
Priorytet w życiu zawodowym to stały rozwój, który sumiennie realizuje.
Prywatnie miłośniczka zwierząt, w wolnych chwilach lubi spędzać czas aktywnie spacerując z psem oraz jeżdżąc na rowerze

Aleksandra Bojarska-Siwak

lekarz-dentysta

Oryslava Pavlisz

asystentka stomatologiczna

Zawsze na miejscu z umiejętną pomocą sprawia, że lekarz jest w 100% skupiony na pacjencie i wykonywanych zabiegach. Satysfakcję sprawia jej praca, która wpływa na komfort pacjenta i jego zadowolenie. Do swoich obowiązków podchodzi uważnie i profesjonalnie, aby wszystko odbywało się płynnie i zgodnie z potrzebami lekarza oraz bezpiecznie dla pacjenta. Rozwija swoje umiejętności w Centrum Kształcenia w Warszawie na kierunku Higienistka.