Zespół

Ewa Olczak-Dziadolka

współwłaścicielka kliniki, kosmetolog, autorka linii kosmetyków do pielęgnacji

Kosmetolog i projektantka kosmetyków do pielęgnacji specjalizuje się w indywidualnych terapiach skóry twarzy oraz depilacji. Wyróżnia się ogromną wiedzą na temat kosmetologii, którą stale poszerza. Do niej trafia większość pacjentów na pierwszą konsultację, a jej spektakularne metamorfozy skóry przyciągają pacjentów z całej Europy. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii do działania, jest wsparciem dla całego zespołu. Od długiego czasu jest również członkinią Polskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Medycyny Estetycznej. Prywatnie jest mamą 3-letniego Franka i rocznej Poli.

Aleksander Dziadolka

współwłaściciel kliniki, lekarz-dentysta, lek. med. estetycznej

Stomatolog z zawodu, lekarz medycyny estetycznej z pasji. Wiedzę zdobywał również na licznych kursach, sympozjach oraz szkoleniach. Zwolennik optymalizacji bólu podczas zabiegu. Jego kanonem piękna jest naturalny wygląd. Pacjentki chwalą go za delikatność, indywidualnie dobrane plany zabiegowe oraz poczucie humoru. Lubi żartować, że “ten się śmieje, kto ma dobrego dentystę”. W wolnych chwilach gra z 3-letnim synem Frankiem w golfa. Lubi nurkowanie i wspinaczkę. 

Marta Tyszka

kosmetolog, liderka zespołu kliniki

Uważa, że regularna pielęgnacja pod okiem specjalisty jest gwarancją zdrowej skóry. Interesują ją tak zwane “trudne przypadki”, dzięki którym może wykorzystać pełne spektrum metod zabiegowych dostępnych w klinice, aby osiągnąć pożądane efekty leczenia. Odpowiedzialna jest za liczne plany zabiegowe poprawiające jakość skóry. Znana wśród pacjentów z dokładności i profesjonalizmu. Swoim optymizmem i pogodą ducha zaraża każdego pacjenta. Uwielbia pracę z ludźmi, a każdy pacjent jest dla niej wyjątkowy. 

 

 

Julia Mruk

kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Aktualnie kontynuuje studia magisterskie na kierunku kosmetologia bioestetyczna. Stale pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w kursach, szkoleniach oraz czytając czasopisma branżowa, jak także badania naukowe. Pragnie podnosić swoje kwalifikacje, aby wykorzystywać je w pracy z Pacjentem. Jego zadowolenie to dla niej największa satysfakcja. Zawsze dąży aby uzyskać efekt pięknej, zdrowej skóry!

Prywatnie miłośniczka zdrowego i aktywnego stylu życia.

Karolina Dyrduł kosmetolog

Karolina Dyrduł

kosmetolog

Magister kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.

W pracy kosmetologa najważniejsze jest dla niej holistyczne podejście do pacjenta. Szczególnie interesuje się terapiami dla skór trądzikowych oraz zabiegami anti-aging. Po godzinach pracy stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz śledząc najnowsze badania naukowe. Kosmetologia to jej pasja, a ponadto uwielbia pracę z ludźmi. Największą satysfakcję w pracy zawodowej przynosi jej uśmiech i zadowolenie pacjenta.

Prywatnie miłośniczka makijażu oraz aktywności fizycznej.

Katarzyna Gaj

lekarz-dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale lekarsko-dentystycznym. Staż podyplomowy zrealizowała w Warszawie, gdzie pod okiem specjalistów rozwijała umiejętności w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej oraz endodoncji, które przerodziły się w prawdziwą pasję. Swoją pracę wykonuje starannie dbając przy tym o komfort i dobre samopoczucie pacjentów. W trakcie zabiegów dba o przyjazną atmosferę, która sprawia, że nawet najbardziej zestresowany pacjent wychodzi z gabinetu z uśmiechem. Zawsze stawia dobro pacjenta na pierwszym miejscu.
Priorytet w życiu zawodowym to stały rozwój, który sumiennie realizuje.
Prywatnie miłośniczka zwierząt, w wolnych chwilach lubi spędzać czas aktywnie spacerując z psem oraz jeżdżąc na rowerze

Aleksandra Bojarska-Siwak

lekarz-dentysta

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Staż podyplomowy odbyła w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie, gdzie pod okiem specjalistów zdobywała doświadczenie i udoskonalała swoje umiejętności. Na co dzień zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą oraz endodoncją, która jest jej prawdziwą pasją. Z chęcią podejmuje również wyzwania z innych dziedzin, takich jak stomatologia dziecięca czy chirurgia. Dodatkowo, ukończyła także studia na kierunku Inżynieria Biomedyczna na Politechnice Warszawskiej. Dzięki takiemu połączeniu potrafi w pełni wykorzystać zdobycze technologii w codziennej pracy. Nieustannie dba o rozwój zawodowy uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Pacjenci cenią ją za dokładność, delikatność podczas wykonywania procedur oraz indywidualne podejście do każdego przypadku. W życiu prywatnym uwielbia tenis ziemny i taniec towarzyski.

Oryslava Pavlisz

asystentka stomatologiczna

Zawsze na miejscu z umiejętną pomocą sprawia, że lekarz jest w 100% skupiony na pacjencie i wykonywanych zabiegach. Satysfakcję sprawia jej praca, która wpływa na komfort pacjenta i jego zadowolenie. Do swoich obowiązków podchodzi uważnie i profesjonalnie, aby wszystko odbywało się płynnie i zgodnie z potrzebami lekarza oraz bezpiecznie dla pacjenta. Rozwija swoje umiejętności w Centrum Kształcenia w Warszawie na kierunku Higienistka.