Zespół

Ewa Olczak-Dziadolka

mgr kosmetologii, właścicielka, projektantka kosmetyków

Zdobywała doświadczenie w wielu warszawskich klinikach piękna oraz wiedzę w renomowanej Wyższej Szkole Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Absolwentka studiów magisterskich na WSIIZ w Warszawie. Pracowała również jako asystentka przy zabiegach chirurgicznych i medycyny estetycznej w Centrum diagnostyczno-zabiegowym w Warszawie. Członek Polskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Medycyny Estetycznej. 

Specjalizuje się w dobieraniu skutecznych, indywidualnych terapii skóry twarzy oraz depilacji. Jej spektakularne metamorfozy skóry przyciągają pacjentów z całej Europy. Współautorka 1 na ŚWIECIE depilacji woskiem BEZ BÓLU. Pasjonatka kosmetologii. Wyróżnia się ogromną wiedzą, którą stale poszerza, a zdobyte umiejętności są poparte dyplomami i certyfikatami. Profesjonalizm to jej drugie imię.

Projektantka kosmetyków do pielęgnacji domowej poprawiających jakość skóry – MAKE MY DREAM cosmetics.

’Your beauty is My passion.'

Aleksander Dziadolka

Lekarz-dentysta, lek. med. estetycznej, właściciel

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Stomatolog z zawodu, lekarz medycyny estetycznej z pasji. Wiedzę zdobywał również na licznych kursach, sympozjach oraz szkoleniach. Zwolennik optymalizacji bólu podczas zabiegu. Współautor metody depilacji woskiem BEZ BÓLU. Jego kanonem piękna jest naturalny wygląd. Pacjentki chwalą go za delikatność.

Marta Tyszka

lic. kosmetologii, team leader

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Na swoim koncie posiada wiele kursów popartych certyfikatami z szeroko pojętej kosmetologii. Interesują ją patologiczne stany skóry oraz możliwe do osiągnięcia w naszej klinice metody poprawy ich. Odpowiedzialna jest za wykonanie konsultacji planującej terapię poprawiającą jakość skóry oraz zabiegu w optymalizacji bólu oraz z największą dokładnością i profesjonalizmem. Stale się rozwija. Swoją pogodną osobą umila każdy zabieg pamiętając o dyskrecji.

Wiktoria Krzyżanowska

lic. kosmetologii

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Stale rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w kursach oraz konferencjach z zakresu szeroko pojętej kosmetologii. Największą przyjemność sprawia jej możliwość poprawy komfortu klienta poprzez wyprowadzenie skóry szczególnie w trudnych przypadkach. Zawsze służy pomocną radą, dobrym słowem i wykonaniem zabiegów na najwyższym poziomie. W swojej pracy jest bardzo rzetelna i skupiona na potrzebach Pacjentów. Najważniejsze dla niej jest zadowolenie Pacjentów, oparte na terapiach indywidualnie dobranych do potrzeb każdego Pacjenta. Lubi nowoczesne terapie o wysokiej skuteczności.

Arleta Stochmal

mgr kosmetologii, linergistka

mgr kosmetologii, linergistka Arleta Kosmetolog, licencjonowana linergistka warszawskiego Long-Time-Liner. To tam zdobyła wiedzę teoretyczną oraz praktyczną pod okiem Magdaleny Bogulak. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetologii i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Studentka studiów magisterskich w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Na co dzień uszczęśliwa swoje klientki poprzez wykonywanie makijażu permanentnego. Pracuje na najleszym aparacie do makijażu trwałego na świecie – Conture-Liner Duo. Klientki doceniają jej dokładność, profesjonalizm oraz niezwykłe wyczucie estetyczne.

Ola Wardal

recepcjonistka

Odpowiedzialna jest za kontakt z Pacjentami. Odnajduje się w profesjonalnym doradztwie, planowaniu wizyt, niesieniu pacjentom wszechstronnej pomocy w obszarze informacyjnym. Zawsze uśmiechnęła i pełna energii oraz chęci do rozwoju osobistego. W naszej klinice dba nie tylko o pacjenta i jego komfort, ale również o wizerunek miejsca poza gabinetem.