Zespół

Ewa Olczak-Dziadolka

współwłaścicielka kliniki, kosmetolog, autorka linii kosmetyków do pielęgnacji

Kosmetolog i projektantka kosmetyków do pielęgnacji specjalizuje się w indywidualnych terapiach skóry twarzy oraz depilacji. Wyróżnia się ogromną wiedzą na temat kosmetologii, którą stale poszerza. Do niej trafia większość pacjentów na pierwszą konsultację, a jej spektakularne metamorfozy skóry przyciągają pacjentów z całej Europy. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii do działania, jest wsparciem dla całego zespołu. Od długiego czasu jest również członkinią Polskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Medycyny Estetycznej. Prywatnie jest mamą 3-letniego Franka i rocznej Poli.

Aleksander Dziadolka

współwłaściciel kliniki, lekarz-dentysta, lek. med. estetycznej

Stomatolog z zawodu, lekarz medycyny estetycznej z pasji. Wiedzę zdobywał również na licznych kursach, sympozjach oraz szkoleniach. Zwolennik optymalizacji bólu podczas zabiegu. Jego kanonem piękna jest naturalny wygląd. Pacjentki chwalą go za delikatność, indywidualnie dobrane plany zabiegowe oraz poczucie humoru. Lubi żartować, że “ten się śmieje, kto ma dobrego dentystę”. W wolnych chwilach gra z 3-letnim synem Frankiem w golfa. Lubi nurkowanie i wspinaczkę. 

Marta Tyszka

kosmetolog, liderka zespołu kliniki

Uważa, że regularna pielęgnacja pod okiem specjalisty jest gwarancją zdrowej skóry. Interesują ją tak zwane “trudne przypadki”, dzięki którym może wykorzystać pełne spektrum metod zabiegowych dostępnych w klinice, aby osiągnąć pożądane efekty leczenia. Odpowiedzialna jest za liczne plany zabiegowe poprawiające jakość skóry. Znana wśród pacjentów z dokładności i profesjonalizmu. Swoim optymizmem i pogodą ducha zaraża każdego pacjenta. Uwielbia pracę z ludźmi, a każdy pacjent jest dla niej wyjątkowy. W wolnych chwilach jeździ na motocyklu.
Paulina Panuś

kosmetolog

Pasja do kosmetologii mobilizuje ją do ciągłego poszerzenia wiedzy, którą czerpie ze studiów, szkoleń, kursów oraz czasopism branżowych. Piękna i zdrowa skóra to dla niej wyznacznik dobrego samopoczucia, dlatego niezwykle ważne jest dla niej wsłuchanie się i zrozumienia potrzeb klienta. Satysfakcję przynosi jej zadowolenie pacjenta z trafnie dobranej terapii. Pracę w Make My Dream ceni sobie za możliwość korzystania z urządzeń opartych na najnowszej technologii, które pomagają jej uzyskać najlepsze efekty zabiegowe. 

Julia Mruk

kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Aktualnie kontynuuje studia magisterskie na kierunku kosmetologia bioestetyczna. Stale pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w kursach, szkoleniach oraz czytając czasopisma branżowa, jak także badania naukowe. Pragnie podnosić swoje kwalifikacje, aby wykorzystywać je w pracy z Pacjentem. Jego zadowolenie to dla niej największa satysfakcja. Zawsze dąży aby uzyskać efekt pięknej, zdrowej skóry!

Prywatnie miłośniczka zdrowego i aktywnego stylu życia.

Natalia Wysińska

kosmetolog

Absolwentka studiów na kierunku Kosmetologii w Płocku. Aktualnie poszerza swoją wiedzę w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi (studia magisterskie). Praca w klinice Make My Dream dental & beauty dla Natalii to szansa na rozwój, a także możliwość współpracy z doświadczonym i profesjonalnym zespołem. Ceni klinikę za wysoki standard usług oraz możliwość pracy na najskuteczniejszych urządzeniach kosmetologicznych, dających świetne efekty. Dąży do ciągłego rozwoju poprzez udział w różnych szkoleniach kosmetologicznych. Największą satysfakcję daje jej zadowolenie klienta z wykonanych usług. To motywuje ją jeszcze bardziej do działania. Ważne jest również dla niej zaufanie, stworzenie odpowiedniej atmosfery, aby klient miał świadomość, że jest w dobrych rękach i czuł się bezpiecznie. Uważa,że ciągłe pogłębianie wiedzy, stawanie się coraz lepszym w tym co się robi, a przy tym pełna precyzyjność to klucz do sukcesu. Wolny czas lubi spędzać aktywnie, radość daje jej również gotowanie.
 

Katarzyna Gaj

lekarz-dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale lekarsko-dentystycznym. Staż podyplomowy zrealizowała w Warszawie, gdzie pod okiem specjalistów rozwijała umiejętności w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej oraz endodoncji, które przerodziły się w prawdziwą pasję. Swoją pracę wykonuje starannie dbając przy tym o komfort i dobre samopoczucie pacjentów. W trakcie zabiegów dba o przyjazną atmosferę, która sprawia, że nawet najbardziej zestresowany pacjent wychodzi z gabinetu z uśmiechem. Zawsze stawia dobro pacjenta na pierwszym miejscu.
Priorytet w życiu zawodowym to stały rozwój, który sumiennie realizuje.
Prywatnie miłośniczka zwierząt, w wolnych chwilach lubi spędzać czas aktywnie spacerując z psem oraz jeżdżąc na rowerze

Oryslava Pavlisz

asystentka stomatologiczna

Zawsze na miejscu z umiejętną pomocą sprawia, że lekarz jest w 100% skupiony na pacjencie i wykonywanych zabiegach. Satysfakcję sprawia jej praca, która wpływa na komfort pacjenta i jego zadowolenie. Do swoich obowiązków podchodzi uważnie i profesjonalnie, aby wszystko odbywało się płynnie i zgodnie z potrzebami lekarza oraz bezpiecznie dla pacjenta. Rozwija swoje umiejętności w Centrum Kształcenia w Warszawie na kierunku Higienistka.

Klaudia Łapińska

rejestratorka medyczna

Odpowiedzialna jest za kontakt z Pacjentami. Odnajduje się w profesjonalnym doradztwie, planowaniu wizyt, niesieniu pacjentom wszechstronnej pomocy w obszarze informacyjnym. Zawsze uśmiechnęła i pełna energii oraz chęci do rozwoju osobistego. W naszej klinice dba nie tylko o pacjenta i jego komfort, ale również o wizerunek miejsca poza gabinetem.