Zespół

Ewa Olczak-Dziadolka

współwłaścicielka kliniki, kosmetolog, autorka linii kosmetyków do pielęgnacji

Zdobywała doświadczenie w renomowanych warszawskich klinikach urody. Pracowała również jako asystentka przy zabiegach chirurgicznych i medycyny estetycznej w Centrum diagnostyczno-zabiegowym w Warszawie. Dziś jako współwłaścicielka kliniki specjalizuje się w indywidualnych terapiach skóry twarzy oraz depilacji. Pasjonatka kosmetologii. Wyróżnia się ogromną wiedzą na temat kosmetologii, którą stale poszerza. Do niej trafia większość pacjentów na pierwszą konsultację, a jej spektakularne metamorfozy skóry przyciągają pacjentów nawet z całej Europy. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii do działania. Jest członkinią Polskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Medycyny Estetycznej. Mama 3-letniego Franka i rocznej Poli.

Aleksander Dziadolka

współwłaściciel kliniki, lekarz-dentysta, lek. med. estetycznej

Stomatolog z zawodu, lekarz medycyny estetycznej z pasji. Wiedzę zdobywał również na licznych kursach, sympozjach oraz szkoleniach. Zwolennik optymalizacji bólu podczas zabiegu. Jego kanonem piękna jest naturalny wygląd. Pacjentki chwalą go za delikatność, indywidualnie dobrane plany zabiegowe oraz poczucie humoru. Lubi żartować, że “ten się śmieje, kto ma dobrego dentystę”. W wolnych chwilach gra z 3-letnim synem Frankiem w golfa. Lubi nurkowanie i wspinaczkę. 

Anna Kowalska

Ortodonta

Opis
 

Marta Tyszka

kosmetolog, liderka zespołu kliniki

Uważa, że regularna pielęgnacja pod okiem specjalisty jest gwarancją zdrowej skóry. Interesują ją tak zwane “trudne przypadki”, dzięki którym może wykorzystać pełne spektrum metod zabiegowych dostępnych w klinice, aby osiągnąć pożądane efekty leczenia. Odpowiedzialna jest za liczne plany zabiegowe poprawiające jakość skóry. Znana wśród pacjentów z dokładności i profesjonalizmu. Swoim optymizmem i pogodą ducha zaraża każdego pacjenta. Uwielbia pracę z ludźmi, a każdy pacjent jest dla niej wyjątkowy. W wolnych chwilach jeździ na motocyklu.
Wiktoria Krzyżanowska

kosmetolog

Najważniejsze dla niej w codziennej pracy jest stosowanie indywidualnych terapii dobranych do potrzeb klienta oraz jego zadowolenie z efektów. Przyjemność sprawia jej możliwość poprawy komfortu klienta poprzez skutecznie dobrane zabiegi. Zawsze służy profesjonalną poradą a zabiegi wykonuje na najwyższym poziomie. Jest bardzo rzetelna i skupiona na potrzebach pacjentów. Lubi nowoczesne rozwiązania o wysokiej skuteczności. Stale rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w kursach oraz konferencjach z zakresu kosmetologii. 
Arleta Stochmal

kosmetolog, linergistka

Licencjonowana linergistka warszawskiej szkoły makijażu permanentnego Long-Time-Liner. To tam zdobyła wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, stając się profesjonalnym szkoleniowcem. Na co dzień uszczęśliwia swoje klientki poprzez wykonywanie makijażu permanentnego. Pracuje na najlepszym aparacie do makijażu trwałego na świecie – Conture-Liner Duo. Klientki doceniają jej dokładność, profesjonalizm oraz niezwykłe wyczucie estetyczne.
 

Paulina Panuś

kosmetolog

Pasja do kosmetologii mobilizuje ją do ciągłego poszerzenia wiedzy, którą czerpie ze studiów, szkoleń, kursów oraz czasopism branżowych. Piękna i zdrowa skóra to dla niej wyznacznik dobrego samopoczucia, dlatego niezwykle ważne jest dla niej wsłuchanie się i zrozumienia potrzeb klienta. Satysfakcję przynosi jej zadowolenie pacjenta z trafnie dobranej terapii. Pracę w Make My Dream ceni sobie za możliwość korzystania z urządzeń opartych na najnowszej technologii, które pomagają jej uzyskać najlepsze efekty zabiegowe. Maria Korkosz – recepcjonistka W klinice odpowiada za bezpośrednią obsługę Pacjenta, która sprawia jej wiele satysfakcji. Zawsze uśmiechnięta, stara się zarażać innych swoim optymizmem. W kontakcie z Pacjentem szczególny nacisk kładzie na zrozumienie jego potrzeb. Jest chętna do pomocy, komunikatywna i otwarta. Wyróżnia ją dbałość o detale, dlatego zawsze troszczy się o nienaganny wizerunek kliniki. Prywatnie pasjonatka kultury francuskiej. 

Natalia Wysińska

kosmetolog

Absolwentka studiów na kierunku Kosmetologii w Płocku. Aktualnie poszerza swoją wiedzę w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi (studia magisterskie). Praca w klinice Make My Dream dental & beauty dla Natalii to szansa na rozwój, a także możliwość współpracy z doświadczonym i profesjonalnym zespołem. Ceni klinikę za wysoki standard usług oraz możliwość pracy na najskuteczniejszych urządzeniach kosmetologicznych, dających świetne efekty. Dąży do ciągłego rozwoju poprzez udział w różnych szkoleniach kosmetologicznych. Największą satysfakcję daje jej zadowolenie klienta z wykonanych usług. To motywuje ją jeszcze bardziej do działania. Ważne jest również dla niej zaufanie, stworzenie odpowiedniej atmosfery, aby klient miał świadomość, że jest w dobrych rękach i czuł się bezpiecznie. Uważa,że ciągłe pogłębianie wiedzy, stawanie się coraz lepszym w tym co się robi, a przy tym pełna precyzyjność to klucz do sukcesu. Wolny czas lubi spędzać aktywnie, radość daje jej również gotowanie.
 

Maria Korkosz

recepcjonistka

W klinice odpowiada za bezpośrednią obsługę Pacjenta, która sprawia jej wiele satysfakcji. Zawsze uśmiechnięta, stara się zarażać innych swoim optymizmem. W kontakcie z Pacjentem szczególny nacisk kładzie na zrozumienie jego potrzeb. Jestchętna do pomocy, komunikatywna i otwarta. Wyróżnia ją dbałość o detale, dlatego zawsze troszczy się o nienaganny wizerunek kliniki. Prywatnie pasjonatka kultury francuskiej.

Ola Wardal

recepcjonistka

Odpowiedzialna jest za kontakt z Pacjentami. Odnajduje się w profesjonalnym doradztwie, planowaniu wizyt, niesieniu pacjentom wszechstronnej pomocy w obszarze informacyjnym. Zawsze uśmiechnęła i pełna energii oraz chęci do rozwoju osobistego. W naszej klinice dba nie tylko o pacjenta i jego komfort, ale również o wizerunek miejsca poza gabinetem.